Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Ungdom

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Asarums IF FK F17 Asarums IF FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Asarums IF FK F19 Asarums IF FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Borgeby FK Borgeby FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Dösjöbro IF F 17 Dösjöbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Edenryds IF Damer A-lag Edenryds IF(Föreningen) grön, svart, grön
FK Karlskrona P03 FK Karlskrona(Föreningen) Orange, Svart, Orange
FK Karlskrona P04 Robert Kolberg 0766111977 Orange, Svart, Orange
FK Karlskrona U17 FK Karlskrona(Föreningen) Orange, Svart, Orange
FK Karlskrona/Karlskrona FF U FK Karlskrona(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Hovshaga AIF Hovshaga AIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hällaryds IF B Hällaryds IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Hässleholms IF 1 Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Hässleholms IF 3 Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
IFK Kalmar SvS F19 IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Karlshamn U16 IFK Karlshamn(Föreningen) Blå/Vit, Vit, Vit
Ingelstads IK Dam Ingelstads IK(Föreningen) Röd, Blå, röd
Jämjö GoIF Jämjö GoIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Jämshögs IF Jämshögs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kallinge SK Dam div 3 Kallinge SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kallinge SK P15 Kallinge SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Karlskrona FF Karlskrona FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Karlskrona FF F-17 Karlskrona FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kristianopels GoIF 2 Kristianopels GoIF(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Listerby IK Dam Camilla Svensson 0738195384 Vit, Blå, Blå
Lyckå FF Lyckå FF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Lörby IF F15 Lörby IF(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Mjällby AIF U16 Mjällby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mjällby AIF U17 Mjällby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mörrums GoIS FK U18 Mörrums GoIS FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Nättraby GoIF Nättraby GoIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Nättraby GoIF 1 Nättraby GoIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Olofströms IF 2 Olofströms IF(Föreningen) Rödvit randig, Svart, Svart
Ramdala IF Ramdala IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ronneby BK P15-17 Ronneby BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Ronneby BK U Ronneby BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Saxemara IF P16/18 Saxemara IF(Föreningen) Blå, Blå, Vit
SGIF/Lörby F16 Sölvesborgs GoIF(Föreningen) Svart, Vit, Vit
Sölvesborgs GoIF P00 Sölvesborgs GoIF(Föreningen) Svart, Vit, Vit
Sölvesborgs GoIF P15 Sölvesborgs GoIF(Föreningen) Svart, Vit, Vit
Tingsryd United FC Tingsryd United FC(Föreningen) svart/grön, svart, svart
Vinnö IF Vinnö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Växjö BK Växjö BK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Ängelholms FF 1 Ängelholms FF(Föreningen) Gul, Blåa, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-02 14:45 010802013 FK Karlskrona P03 - Hovshaga AIF 2 - 2 Åvallen 2
2019-02-03 12:00 010802009 Mjällby AIF U17 - Ängelholms FF 1 2 - 2 Strandvallen konstgräs
2019-02-08 18:00 010802012 FK Karlskrona U17 - Lyckå FF 3 - 2 Åvallen 2
2019-02-16 12:00 010802001 Asarums IF FK F19 - Karlskrona FF 2 - 1 Asarums IP konstgräs
2019-02-17 16:00 010802005 Asarums IF FK F17 - FK Karlskrona/Karlskrona FF U Inst. Asarums IP konstgräs
2019-02-23 13:00 010802014 Sölvesborgs GoIF P15 - IFK Karlshamn U16 0 - 3 Svarta Led konstgräs
2019-02-24 17:30 010802015 Sölvesborgs GoIF P00 - Olofströms IF 2 7 - 0 Svarta Led konstgräs
2019-03-02 17:00 010802002 Asarums IF FK F19 - Borgeby FK Inst. Asarums IP konstgräs
2019-03-03 11:00 010802016 Sölvesborgs GoIF P15 - Kallinge SK P15 Svarta Led konstgräs
2019-03-03 14:45 010802022 FK Karlskrona/Karlskrona FF U - Ronneby BK U 1 - 4 Arena Rosenholm
2019-03-03 16:00 010802006 Asarums IF FK F17 - Listerby IK Dam 5 - 0 Asarums IP konstgräs
2019-03-09 15:00 010802017 Sölvesborgs GoIF P00 - Ronneby BK P15-17 Inst. Svarta Led konstgräs
2019-03-09 16:00 010802003 Asarums IF FK F19 - IFK Kalmar SvS F19 7 - 0 Asarums IP konstgräs
2019-03-10 17:00 010802025 FK Karlskrona P04 - Jämjö GoIF 2 - 2 Arena Rosenholm
2019-03-16 12:00 010802004 Asarums IF FK F19 - Kallinge SK Dam div 3 7 - 1 Asarums IP konstgräs
2019-03-16 14:45 010802023 FK Karlskrona/Karlskrona FF U - Tingsryd United FC 1 - 2 Arena Rosenholm
2019-03-16 15:00 010802018 SGIF/Lörby F16 - Tingsryd United FC 0 - 1 Svarta Led konstgräs
2019-03-17 11:00 010802019 Sölvesborgs GoIF P15 - Hässleholms IF 3 3 - 7 Svarta Led konstgräs
2019-03-17 11:00 010802027 Nättraby GoIF - Jämjö GoIF 5 - 6 Arena Rosenholm
2019-03-17 16:00 010802007 Asarums IF FK F17 - Edenryds IF Damer A-lag Inst. Asarums IP konstgräs
2019-03-17 17:00 010802028 Saxemara IF P16/18 - Olofströms IF 2 4 - 2 Jernvallen
2019-03-23 11:00 010802020 SGIF/Lörby F16 - Vinnö IF Svarta Led konstgräs
2019-03-23 15:00 010802021 Nättraby GoIF 1 - Ramdala IF 3 - 2 Arena Rosenholm
2019-03-24 11:00 010802031 FK Karlskrona P04 - Växjö BK 8 - 0 Arena Rosenholm
2019-03-24 12:00 010802026 Mjällby AIF U16 - Hässleholms IF 1 1 - 1 Strandvallen konstgräs
2019-03-24 12:45 010802024 FK Karlskrona/Karlskrona FF U - Hällaryds IF B 0 - 1 Arena Rosenholm
2019-03-24 15:00 010802029 Jämjö GoIF - Kristianopels GoIF 2 2 - 1 Jämjö IP
2019-03-30 11:00 010802010 Nättraby GoIF 1 - Sölvesborgs GoIF P00 5 - 2 Arena Rosenholm
2019-03-30 16:00 010802030 Asarums IF FK F17 - Dösjöbro IF F 17 Inst. Asarums IP B-plan
2019-03-31 14:45 010802032 FK Karlskrona U17 - Mjällby AIF U17 1 - 1 Arena Rosenholm
2019-03-31 16:00 010802008 Asarums IF FK F17 - Ingelstads IK Dam 5 - 1 Asarums IP konstgräs
2019-04-05 19:00 010802033 Mörrums GoIS FK U18 - Jämshögs IF 2 - 2 Marieborg
2019-04-06 15:00 010802034 Nättraby GoIF 1 - Saxemara IF P16/18 2 - 2 Arena Rosenholm

Postadress:
Winnö IF - Fotboll
Winnö IF, Box 11042
29111 Färlöv

Besöksadress:
Winnö IF, Starvägen 16
29175 Färlöv

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Våra sponsorer:

Axelssons conditori 2017

C4 energi

Wä Bil AB

Sparbanken Skåne